Izvor: Nezavisne Novine, 28.Maj.2014, 15:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik: Ruska pomoć Srpskoj biće značajna

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će pomoć Rusije Srpskoj, kada je riječ o prevazilaženju posljedica poplava, biti značajna, a da će detaljno biti utvrđena u narednim danima.
Pogledaj vesti o: Poplave

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Dodik: Ruska pomoć Srpskoj biće značajna

Izvor: Capital.ba, 28.Maj.2014

BANJALUKA, Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će pomoć Rusije Srpskoj, kada je riječ o prevazilaženju posljedica poplava, biti značajna, a da će detaljno biti utvrđena u narednim ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.