Dinkić: URS staje u prve redove opozicije

Izvor: Blic, 15.Nov.2013, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinkić: URS staje u prve redove opozicije

Lider Ujedinjenih regiona Srbije Mlađan Dinkić izjavio je danas da ta stranka staje u prve redove opozicije kako bi doprinela tome da se Srbija i njeni nekadašnji industrijski centri i slabije razvijeni regioni pokrenu.

Dinkić je na tribini u Nišu ocenio da je opozicija rasparčana, uplašena, bezidejna i bez ikakvog koncepta, i da niko nema program kako rešiti krizu, šta uraditi u poljoprivredi, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kako obezbediti ravnomerni razvoj regiona i zaposliti građane, sopšteno je iz URS.

Dinkić je rekao da će se Ujedinjeni regioni Srbije boriti protiv svih koji šire prostakluk, koji malo znaju i ne rade ništa.

"Svaki dan je lošiji, svaki dan neki novi problem, sve više priče, sve manje dela, sve više ljudi koji pokušavaju da zaslepe prostotom i mislim da URS moraju da pokrenu mnogo stvari u narednom periodu", kazao je Dinkić.

Potpredsednica Ujedinjenih regiona Srbije Verica Kalanović je rekla da je tužno da Niš kao grad velikih potencijala bude svrstan u siromašne.

"Tužna je ona država koja od ovog grada ne napravi evropski grad, koji će da liči na one u Francuskoj, Austriji i Nemačkoj i zbog toga su URS potrebni Nišu i jugu Srbije, da sa konkretnim planom za jug koji imamo tražimo od vlade da hitno krene u akciju za rešavanje teških stvari na jugu", poručila je Kalanović.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Dinkić: Srpska opozicija slaba i rascepkana

Izvor: RTS, 16.Nov.2013, 13:51

Mlađan Dinkić predložio da URS ubuduće stane u prve redove opozicije i da predlaže šta i kako treba činiti. Dinkić je rekao da je stav URS-a da politika smanjene potrošnje nije dobra jer u krajnjem efektu privredu uvodi u recesiju...Nije dobro što je srpska opozicija slaba, rascepkana i nema...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.