
Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Sep.2019, 20:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DAČIĆ PONOVO USLIKAN SA ZANOSNOM LEPOTICOM: Posle Trampove ćerke na red došla OPASNA PUTINOVA RATNICA (FOTO)
Susret na Generalnom zasedanju skupštine UN.
Ministar spoljnjih poslova Srbije Ivica Dačić prilikom svog boravka na 74. zasedanju Generalne skupštine UN susreo se sa velikim brojem ličnosti.
Posebno su bili zapaženi Dačićevi susreti sa svetskim lepoticama. Odjeknula su dva susreta sa ćerkom predsednika Trampa, Ivankom.
Druga lepotica sa kojom se Dačić susreo bila je specijalna >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << izaslanica UN za slobodu medija Amal Kluni, inače supruga holivudskog glumca Džordža Klunija.
Treća lepotica sa kojom je Dačić imao susret je čuvena portparolka Ministarstva spoljnih poslova Ruske federacije Marija Zaharova. Dačić je prilikom susreta na zvaničnom Tviter nalogu Ministarstva spoljnjih poslova Srbije napisao:
Uvek je lepo u lepom društvu! Ministar #Dačić sa Marija #Zakharova @mfa_russia @MID_RF u #NYC #UNGA 🇷🇸🤝🇷🇺 pic.twitter.com/MAaY7Nks1C
— FA_Serbia 🇷🇸 (@SRBDiplomacy) September 26, 2019
Zaharova je inače miljenica ruskog šefa diplomatije Sergeja Lavrova, koja je u javnosti poznata i kao "Putinova ratnica".
Zaharova je za ovu priliku obukla plavu haljinu sa cvetnim dezenom i moderne cipele na štiklu koje su svakako privlačile pažnju.
Njih dvoje slikali su se i rukovali ispred zgrade Generalne skupštine UN.
Nastavak na SrbijaDanas.com...