Nikolić primio britanskog ministra Lidingtona

Izvor: Kurir, 02.Jun.2014, 10:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikolić primio britanskog ministra Lidingtona

Dejvida Lidingtona će primiti predsednik Srbije Tomislav Nikolić, a potom će razgovarati sa prvim potpredsednikom Vlade i šefom diplomatije Ivicom Dačićem

BEOGRAD - Britanski ministar za evropska pitanja Dejvid Lidington boravi danas u poseti Srbiji tokom koje će sa zvaničnicima razgovarati o priroritetima vlade na putu Srbije ka EU i merama za otklanjanje posledica poplava koje su nedavno pogodile region.

Lidingtona je prvo primio predsednik Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Tomislav Nikolić, a britanski ministar će se kasnije sastati i sa prvim potpredsednikom Vlade i šefom srpske diplomatije Ivicom Dačićem.

Kako se navodi u saopštenju ambasade Velike Britanije, Lidington će tokom dana imati kraći sastanak sa poverenikom za informacije od javnog značaja Rodoljubom Šabićem, a posetiće i Crveni krst koji će primiti donaciju britanske vlade. Kako je sam napisao na Tviter nalogu, pored Srbije, Lidington će posetiti i Sarajevo.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.