Izvor: S media, 28.Apr.2012, 14:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolić: Kampanja liči na Holivud (VIDEO)
Predsednički kandidat liste "Pokrenimo Srbiju" Tomislav Nikolić izjavio je danas na aerodromu "Ečka" kod Zrenjanina da se u parlamentarne i predsednicke izbore umešala agencija iz Amerike zbog čega je kampanja postala Holivud.
Na počeku obilaska Srednjebanatskog okruga, Nikolić je, uz razgovor s pristalicama Srpske napredne stranke (SNS), izjavio novinarima da je >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u kampanju protiv njega potošeno oko 15 miliona evra, jer se zna koliko košta koji spot, koliko emisija i intervju.
Lider SNS je rekao da je Srbija time izgubila oko 1000 radnih mesta a da su se u kampanju protiv njega umešale i novine "koje ne postoje", sa specijalnim brojevima i tekstovima koji loše prikazuju Bogoljuba Karića i Velimira Ilića, kao da su najgori ljudi, "samo zato što ne podržavaju Borisa Tadića, kao pre sedam-osam gidina".
Tabaković: Značaj fer-pleja nije se pokazao u kampanji (VIDEO)
Ðilas: U TV emisiju samo ako učestvuju svi kandidati
Dačić: Tadić i Nikolić imaju istog dirigenta iz inostranstva
"Danas smo podneli krivičnu prijavu zato što se mešaju i u sudski postupak, oglašavaju ljude krivima, iako se protiv jednog ne vodi nikakav postupak, dok je protiv drugog napisana optužnica", kazao je Nikolić.
On je rekao da se i o njemu piše i izmišlja svasta i zaključio da "ovakvom kampanjom Tadić ne vodi Srbiju u Evropu, a ni u svoju pobedu".
Nikolić je istakao da je u srednjebanatsku kampanju krenuo sa sportskog aerodoma "Ečka" kod Zrenjanina "koji je stao kao i cela Srbija" i čeka da ga, posle izbora, pokrenu novi ljudi.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Zrenjanin, Srpska Napredna Stranka






