Žena udarila novinarku „Glasa Šumadije” kod štanda SNS-a u Kragujevcu, „naprednjaci” negiraju da je u pitanju njihova članica (VIEO)

Izvor: Danas, 29.Maj.2025, 15:03

Žena udarila novinarku „Glasa Šumadije” kod štanda SNS-a u Kragujevcu, „naprednjaci” negiraju da je u pitanju njihova članica (VIEO)

Novinarka kragujevačkog portala „Glas Šumadije” napadnuta je i udarena dok je danas izveštavala sa skupa kod promotivnog štanda Srppske napredne stranke pored kafane „Balkan”. Nju je dok je snimala događaj po ruci udarila žena koja joj je oborila stativ, mikrofon i izbila telefon iz ruke.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka,   Kragujevac

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

UNS osudilo napad na novinarku u Kragujevcu, kazniti napadača

Izvor: Radio 021, 29.Maj.2025

Udruženje novinara Srbije osudilo je napad na novinarku Glasa Šumadije Nikoletu Jošović dok je u Kragujevcu snimala akciju građana koji su protestovali ispred štanda Srpske napredne stranke.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.