
Izvor: Danas, 06.Nov.2024, 11:20
Tepić: Na protestu u Novom Sadu bili su i SNS batinaši iz udruženja „Srpska sparta“
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde objavila je da su na sinoćnjem protestu u Novom Sadu, ispred prostorija SNS bili i Zoran Stavreski Stavra i Zoran Rajačić Raja, koje je označila kao "SNS batinaše" iz udruženja "Srpska sparta".
Povezane vesti
Tepić o tome ko je prvi bacio suzavac i biber sprej?
Izvor: Danas, 06.Nov.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić, koja je juče bila na protestu u Novom Sadu, kazala je da su osobe koje su vandalizovale Gradsku kuću bile ubačeni element i da je nasilje prestalo kada je predsednik Aleksandar Vučić stigao u Novi Sad.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.