Izvor: Radio 021, 24.Jan.2016, 14:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SNS i SDP zajedno na izbore
Srpska napredna stranka i Socijaldemokratska partija izaći će zajedno na republičke i pokrajinske izbore, rekao je predsednik naprednjaka Aleksandar Vučić i istakao da je SDPS Rasima Ljajića u ovom trenutku najznačajniji partner naprednjaka.
Vučić je nakon sastanka sa delegacijom SDPS rekao da su razgovarali o tome šta treba da se uradi za Srbiju, a ne o tome koga i kako da mrze, a kad je reč >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << o budućnosti Srbije najvažniji je ekonomski razvoj i da se obave svi poslovi koji će Srbiju do kraja 2019. dovesti pred vrata EU.
"Ići ćemo zajedno na republičke i pokrajinske izbore, a preporučićemo opštinskim i gradskim odborima da zajedno idu na lokalne izbore. Ustanovili smo osnovne ciljeve ako dobijemo podršku građana Srbije i Vojvodine", rekao je Vučić i dodao da je do sad ne malo toga postignuto, ali da možemo bolje i više, te da će nastaviti da rade na tome.
On je naglasio da će voditi pozitivnu kampanju.
Ljajić je kao glavne razloge za koaliciju s naprednjacima naveo to što su sa njima u vladi dobro sarađivali i što su ispunili sve što su obećali tokom predizborne kampanje 2014. godine.
Socijaldemokratska partija Srbije Rasima Ljajića na prethodnim parlamentarnim izborima 2014. godine bila je na izbornoj listi "Aleksandar Vučić - Budućnost u koju verujemo".
Autor: Tanjug
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka











