Izvor: B92, 22.Jul.2017, 13:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SNS: Razbijeno staklo na prostorijama stranke na NBG
Beograd -- Gradski odbor SNS u Beogradu saopštio je da je tokom noći razbijeno staklo na prostorijama mesnog odbora SNS na Novom Beogradu.
Kako navode, niko nije povređen.
Iz SNS navode i da su ispreturani kontejneri i ostavljeni na ulazu u prostorije, dok su u neposrednoj blizini ispisani uvredljivi grafiti.
Ovaj vandalizam, naveo je SNS Beograda, "predstavlja samo još jedan u nizu mnogobrojnih napada na Srpsku naprednu stranku i Aleksandra Vučića >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i to od strane onih koji osim mržnje i laži nemaju šta da ponude građanima, a nedostatak bilo kakvog programa zamenjuju nasiljem".
U saopštenju se navodi i da "huligani svojim kukavičkim napadima neće moći da zaustave napredak Beograda i Srbije".
Srpska napredna stranka poziva nadležne državne organe da počinioce privedu pravdi.
"Političkim neistomišljenicima poručujemo da nas nisu zastrašili i da ćemo nastaviti još brže i jače borbu za stabilnu i jaku Srbiju, u kojoj se nasiljem neće niko zastrašivati", navode iz SNS.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka
Razbijeno staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu
Izvor: BKTV News, 22.Jul.2017
Gradski odbor Beograd Srpske napredne stranke saopštio je da je tokom noći razbijeno staklo na prostorijama mesnog odbora SNS na Novom Beogradu, a na sreću niko nije povređen. ..Tokom ovog incidenta ispreturani su kontejneri i ostavljeni na ulazu u prostorije, dok su u neposrednoj blizini ispisani...










