SNS: Išarane stranačke prostorije na Zvezdari

Izvor: Mondo, 19.Mar.2018, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SNS: Išarane stranačke prostorije na Zvezdari

Beogradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) saopštio je danas da su prostorije te partije u beogradskoj opštini Zvezdara išarane i pozvao nadležne organe da reaguju.

"Poručujemo onima koji crtaju mete na čelu, pozivaju na linč i nerede, koji prizivaju razne scenarije, da se Srpska napredna stranka nije uplašila i da neće odustati od marljivog rada za lepši, uređeniji, moderniji i pristojniji Beograd", navodi se u saopštenju.

Gradski >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << odbor SNS u Beogradu naveo je da su prostorije išarane u nedelju uveče i pozvao nadležne državne organe da počinioce privedu pravdi kako bi poslali svima jasnu poruku da nasilje i uništavanje tuđe imovine nije dopustivo.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.