Izvor: Danas, 30.Mar.2025, 08:51

„Prvi put da ima više građana koji su protiv vlasti, nego onih koji je podržavaju“: Šta pokazuje novo istraživanje NSPM?

Najnovije istraživanje Nove srpske političke misli pokazuje da su Srpska napredna stranka i Aleksandar Vučić u ozbiljnom padu. Štaviše, prema rečima urednika NSPM Đorđa Vukadinovića ovo je prvi put od dolaska SNS, da je broj onih koji su protiv vlasti veći od broja onih koji je podržavaju. Kad se uzmu u obzir brojke iz prethodnih istraživanja javnog mnjenja, da se videti da je rejting Vučića i SNS u prethodnih pet meseci pao za gotovo pet odsto.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Danas...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.