Izvor: B92, 10.Dec.2013, 10:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novosadski SNS: DS je licemerna
Novi Sad -- Novosadski odbor SNS ocenio je da je "licemerno" da DS govori o zapošljavanju stranačkih kadrova.
Kako navode naprednjaci, DS je stranka koje je "uništila javni sektor i uvela princip stranačkog zapošljavanja u Srbiji".
"Ne postoji visoki funkcioner DS-a koji nije zaposlio čitavu svoju širu i užu familiju, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i uz to pokrenuo privatni biznis koji im je za svega par godina doneo toliko bogatsvo koliko prosečan građanin ne može da zaradi za čitav život", navodi se u saopštenju SNS.
Dodaje se da SNS ne proizvodi nikakve "prljave i kriminalne stvari", te da je to razlog zbog kojeg predsednik te stranke Aleksandar Vučić i SNS imaju veliku podršku građana.
SNS je pozvala DS da "pročisti svoje redove, da se organizuje i uozbilji", kako bi Srbija dobila jaku opozicionu stranku koja je potrebna za zdrav politički sistem jedne države.
Novosadski odbor DS zatražio je juče od gradonačelnika Miloša Vučevića (SNS) da Novosađanima objasni zašto je "nekoliko stotina kadrova" SNS-a, od stupanja na snagu mera o zabrani zapošljavanja, dobilo preko noći posao u gradskim javnim preduzećima.
Novosadski SNS: DS je licemerna
Izvor: Akter, 10.Dec.2013
Novosadski odbor SNS ocenio je da je "licemerno" da DS govori o zapošljavanju stranačkih kadrova
SNS:Licemerne optužbe DS-a
Izvor: RTS, 10.Dec.2013
Licemerno je da DS govori o stranačkom zapošljavanju jer ne postoji visoki funkcioner DS-a koji nije zaposlio čitavu svoju širu i užu familiju, saopštava novosadski odbor SNS-a. ..Novosadski odbor Srpske napredne stranke ocenio je da je "licemerno" da Demokratska stranka govori o zapošljavanju...




