Naprednjaci se ne bave predsedničkim izborima

Izvor: N1 televizija, 17.Avg.2016, 10:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naprednjaci se ne bave predsedničkim izborima

Srpska napredna stranka, od formiranja vlade, nije se bavila predsedničkim izborima, izjavila je potpredsednica SNS Marija Obradović u intervjuu dnevniku Politika.

Prema njenim rečima, rekonstrukcija tek formirane vlade nije pominjana.

Na pitanje ko će biti kandidat SNS na predsedničkim izborima, Obradović je rekla "nismo uopšte razmišljali o predsedničkim >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << izborima, ni o kakvim predlozima, niti o kampanji. Bavili smo se vladom".

Premijer Aleksandar Vučić, ni formalno, ni u neformalnim razgovorima sa funkcionerima stranke, nije pominjao rekonstrukciju tek formirane vlade, kako pišu mediji, rekla je ona.

Vučić je formirao tim za koji misli da može da uradi ono što je zacrtano u ekspozeu, ali, kako je rekla, "vlada, kao i parlament, živ organizam koji, ukoliko se ukaže potreba, može da pretrpi promene u interesu ostvarivanja što boljih rezultata".
Pogledaj vesti o: Predsednički izbori

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.