NS: Podrška Nikoliću

Izvor: RTS, 09.Maj.2012, 11:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NS: Podrška Nikoliću

U drugom krugu predsedničkih izbora Nova Srbija će podržati kandidata SNS-a Tomislava Nikolića. Srbija sa ovom vlašću ne sme više da izgubi ni jedan dan, saopštila je Nova Srbija.

Nova Srbija čestitala je građanima Dan Evrope i pozvala ih da u drugom krugu predsedničkih izbora, 20. maja, podrže kandidata Srpske napredne stranke Tomislava Nikolića.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
"Srbija sa ovom vlašću ne sme više da izgubi ni jedan dan. Srbiji su potrebne strukturne reforme koje će omogućiti nove investicije, nova radna mesta, depolitizaciju privrede i ostvarenje povoljnog poslovnog ambijenta", istakla je Nova Srbija.

U saopštenju te stranke navodi se da budućnost sledeće vlade Srbije zavisi od rezultata u drugom izbornom krugu za predsednika Srbije. 

"Zbog toga je Srbiji više nego ikada potreban predsednik koji će biti predsednik svih građana, a ne samo jedne političke stranke, inova vlada koja će raditi u najboljem interesu Srbije, a ne samo jedne stranke", navela je NS.
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić,   Predsednički izbori

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.