
Izvor: Radio 021, 12.Maj.2019, 17:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mihajlović: Opozicija želi da zabrani SNS jer ih ne zanima demokratija
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke Zorana Mihajlović ocenila je danas da opozicija na protestima poziva na zabranu rada vladajuće SNS jer je ne zanimaju demokratija i volja građana, već samo vlast.
Mihajlović je u saopštenju ocenila da ti pozivi na zabranu SNS sa protesta u Beogradu ukazuju na bezidejnost opozicije, ali i mržnju i ostrašćenost prema političkim protivnicima.
"Prvo su hteli vlast bez izbora, a sad bi da zabrane rad svojim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << političkim protivnicima i to SNS koja uživa najveće poverenje građana i ubedljivo ih pobeđuje na izborima. To još jednom pokazuje da političare iz Saveza za Srbiju nije briga ni za demokratiju, ni za volju građana, već da isključivo žele vlast", kazala je ona.
Ona je opoziciji poručila da, umesto što se bave pokušajima da zabrane SNS, treba da pogledaju sebe i razmisle zbog čega ih "građani ne žele".
Autor: Beta
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka