Kovačica: Iz SDS u SNS

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Mar.2016, 14:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kovačica: Iz SDS u SNS

Kompletan Opštinski odbor Socijaldemokratske stranke Kovačica i članstvo pristupili su Srpskoj naprednoj stranci, izjavio je sada već bivši predsednik tog Odbora Doša Ferenc na konferenciji za novinare.

Prema njegovim rečima, na ovaj korak su se odlučili zbog neorganizovanosti SDS i nebrige centrale za članove i građane.

"Želja nam je da učinimo nešto dobro za sredinu u kojoj živimo. Mnogi naši ciljevi i ideje poklapaju se sa politikom SNS. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Odlučili smo da se priključimo SNS-u i svojim radom damo doprinos zemlji i sredini u kojoj živimo i radimo. Takođe, želimo da podržimo premijera Aleksandra Vučića u njegovoj borbi za ekonomski jaku, socijalno odgovornu, prosparitetnu i snažnu Srbiju", rekao je Ferenc, navodi se u saopštenju tog odbora.

Bivši potpredsednik OO SDS Andreja Dimić, objasnio je da Odbor nije podržao pregovore Borisa Tadića sa Bojanom Pajtićem i ideju o neprincipijelnom udruživanju, koje kako je istakao, nije zasnovano na programskim ciljevima već isključivo na ličnim interesima.

Šef izbornog štaba Opštinskog Odbora SNS Kovačica Milan Garašević istakao je da SDS na lokalu od samog starta podržao promene u Opštini i smenu vlasti DS i LSV koja je 15 godina, na čelu sa Miroslavom Krišanom, kako je ocenio, uništavala Kovačicu.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.