Izvor: Beta, 23.Jun.2019, 10:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jeremić: Ne sme biti pakta sa režimom
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da za Narodnu stranku nikada i ni pod kakvim okolnostima neće biti prihvatljivo paktiranje sa naprednjačkom vlašću."Ko god bude spreman da pravi neprincipijelnu koaliciju sa SNS-om ne može biti partner Narodne stranke, makar ostali sami i najmanji", rekao je Jeremić u Čačku, gde je osnovan Gradski odbor Narodne stranke.Jeremić je naveo da je Srbiji potreban novi ekonomski program i plan za budućnost, koji mora biti utemeljen na radikalnom obračunu sa korupcijom i na lustraciji, odnosno strogom kažnjavanju svih koji su se ogrešili o državu i narod."U budžetu postoje ogromna sredstva koja se troše na partijske kadrove SNS-a i na potpuno besmislene projekte, poput stadiona od više stotina miliona evra koje bi gradile turske firme, ili besmislenih fontana u Beogradu", rekao je Jeremić.Jeremić je istakao da se sasecanjem korupcije i racionalnim trošenjem novca iz državnog budžeta mogu uštedeti značajna sredstva koja bi trebalo iskoristiti za podsticaje preduzetništvu i poljoprivredi."Buduća vlast, u kojoj će Narodna stranka sasvim sigurno igrati značajnu ulogu, tim novcem će ojačati srpskog seljaka, srpskom preduzetniku smanjiti namete, i učiniti srpskoj dijaspori dodatno atraktivnim da, nakon što je mnogo puta prevarena, bez trauma ulaže i učestvuje u podizanju svoje zemlje. Nije moguća ...
Jeremić: Ne sme biti pakta sa vlašću SNS
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Jun.2019
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da za Narodnu stranku nikada i ni pod kakvim okolnostima neće biti prihvatljivo paktiranje sa naprednjačkom vlašću, prenela je danas ta stranka..."Ko god bude spreman da pravi neprincipijelnu koaliciju sa SNS ne može biti partner Narodne stranke,...

















