I Ugljanin hoće u vladu

Izvor: Vesti-online.com, 08.Apr.2014, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Ugljanin hoće u vladu

SDA Sandžaka Sulejmana Ugljanina očekuje razgovor sa predsednikom Srpske napredne stranke Aleksandrom Vučihem o formiranju nove Vlade, izjavio je danas portparol SDA Sandžaka Edin Gudžević.

Kako li će da sarađuje sa Rasimom Ljajić: Sulejman Ugljanin, lider SDA Sandžaka

 

"Kao parlamentarna stranka, jedina legitimna da predstavlja Bošnjake u Skupštini Srbije, očekujemo razgovore koje je najavio Vučić. Spremni smo da iznesemo naš plan, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << a dosadašnji rezultati u svim oblastima nas kvalifikuju kao ozbiljne partnere sa ozbiljnim planom, znanjem i mogućnostima", rekao je Gudžević agenciji Beta.

 

Gudžević je istakao da je cilj SDA Sandžaka kvalitetan i efektivan dogovor koji će obezbediti delotvorno učešće Bošnjaka i legitimnih bošnjačkih predstavnika u državnim organima na svim nivoima i dogovor o nastavku saradnje na  obezbeđivanju održivog razvoja nedovoljno razvijenih područja.

 

SDA Sandžaka je na izborima održanim 16. marta učestvovala kao manjinska stranka i osvojila je tri mandata.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.