UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Seltika

Izvor: Nezavisne Novine, 16.Dec.2014, 16:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Seltika

NION - Evropska fudbalska unija (UEFA) pokrenula je disciplinski potupak protiv škotskog Seltika zbog nereda navijača tog kluba na utakmici Lige Evropa s Dinamom iz Zagreba.

Navijači Seltika su u četvrtak na utakmici u Zagrebu koristili pirotehnička sredstava i sukobili se sa policijom za suzbijanje demonstracija.

UEFA u saopštenju navodi da će disciplinska komisija odluku donijeti 19. februara 2015. godine.

Utakmica između Dinama i Seltika završena je pobjedom hrvatske ekipe od 4:3.

Seltik će 19. februara dočekati Inter u šesnaestini finala Lige Evrope.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Seltika

Izvor: Blic, 16.Dec.2014

Evropska fudbalska unija pokrenula je disciplinski potupak protiv škotskog Seltika zbog nereda navijača tog kluba na utakmici Lige Evropa s Dinamom iz Zagreba...Navijači Seltika su u četvrtak na utakmici u Zagrebu koristili pirotehnička sredstava i sukobili se sa policijom za suzbijanje demonstracija...UEFA...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.