Izvor: Nezavisne Novine, 16.Dec.2014, 16:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Seltika
NION - Evropska fudbalska unija (UEFA) pokrenula je disciplinski potupak protiv škotskog Seltika zbog nereda navijača tog kluba na utakmici Lige Evropa s Dinamom iz Zagreba.
Navijači Seltika su u četvrtak na utakmici u Zagrebu koristili pirotehnička sredstava i sukobili se sa policijom za suzbijanje demonstracija.
UEFA u saopštenju navodi da će disciplinska komisija odluku donijeti 19. februara 2015. godine.
Utakmica između Dinama i Seltika završena je pobjedom hrvatske ekipe od 4:3.
Seltik će 19. februara dočekati Inter u šesnaestini finala Lige Evrope.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Nastavak na Nezavisne Novine...
UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Seltika
Izvor: Blic, 16.Dec.2014
Evropska fudbalska unija pokrenula je disciplinski potupak protiv škotskog Seltika zbog nereda navijača tog kluba na utakmici Lige Evropa s Dinamom iz Zagreba...Navijači Seltika su u četvrtak na utakmici u Zagrebu koristili pirotehnička sredstava i sukobili se sa policijom za suzbijanje demonstracija...UEFA...









