Izvor: RTS, 25.Okt.2020, 21:00

Remi Verdera i Hofenhajma u Bremenu, trijumf Volfsburga

Fudbaleri Volfsburga savladali su kao domaćini ekipu Arminije sa 2:1 u meču petog kola Bundeslige. Verder i Hofenhajm su u Bremenu odigrali nerešni 1:1
Fantastične akcije i dva gola za dva minuta bili su dovoljni Volfsburgu da izbori pobedu.

Veghorst je pogodio u 19, a Arnold u 20. minutu, za prednost domaćina od 2:0.
U 80. minutu Šiplok je smanjio na 2:1, ali to je sve što >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je ekipa Arminije uspela da uradi na ovom susretu.
U drugom nedeljnom melu, Verder i Hofenhajm su u Bremenu odigrali nerešeno 1:1.
Egštajn je doveo domaćina u vođstvo u petom minutu, da bi Gajger u 22. postavio konačan rezultat.