Izvor: Sportske.net, 05.Mar.2016, 01:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dobre vesti za Zvezdu, osipa se Unikaha!
Sudeći na osnovu najnovijih vesti koji stižu iz Španije, Unikaha će u predstojeće evroligaške mečeve ući bez pomoći Ričarda Hendriksa koji je napustio klub.
Kako sezona odmiče Unikaha iz Malage ulazi u sve veće probleme koji umanjuju šanse za uspehe na domaćem i međunarodnom planu.
Unikaha nije uspela da se izbori za plasman na završni turnir "Kupa Kralja", mogla bi da ispusti i plasman u plej-of >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ACB lige, a u Evroligi lagano gubi trku za ekipama koje se bore za TOP 8.
Povrede su desetkovale rivala Crvene zvezde Telekom koji je u prvom delu sezone pružao odlične partije u Evroligi, a kako trenutno stoje stvari ekipa je počela da se osipa.
Ričard Hendriks u petak nije trenirao sa ekipom i najverovatnije će napustiti klub i preseliti se u Makabi iz Tel Aviva.
Ovo su svakako loše vesti za Đoana Plazu ali ne i za Crvenu zvezdu Telekom koja za dve nedelje odlazi u goste Unikahi u okviru 11. kola TOP 16 faze Evrolige.
Unikaha nema pravo da registruje nove igrače za Evroligu što znači da će španski sastav biti dobrano oslabljen za predstojeće mečeve u TOP 16 fazi, a to će biti još jedna pozitivna okolnost za crveno-bele.
DOBRA VEST ZA DELIJE: Jedan od rivala Zvezde na putu ka Top 8 oslabljen? (FOTO)
Izvor: HotSport.rs, 05.Mar.2016
Dobre vesti za sve navijače Crvene zvezde stižu iz Španije.. . Unikaha se po svemu sudeći predaje. Posle poraza od Panatinaikosa u Malagi šanse zelenih za plasman među Top 8 timova Evrolige su svedene na minimum. Zbog toga su u klubu odlučili da naprave rezove.. Ako je verovati izraelskom novinaru...








