Izvor: S media, 19.Feb.2012, 18:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ljajić: Zukorliću odgovara dvovlašće u IZ
"Zukorliću odgovara podela u islamskoj zajednici jer iz toga izvlači argument zašto se bavi politikom. Navodno se bavi politikom da bi ujedinio Islamsku zajednicu", kazao je Rasim Ljajić.
Ljajić: Zašto je Hag uništio dokaze o trgovini organima?
Pogledajte kako se na Zukorlićevoj Fejsbuk stranici vređa Dan >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << državnosti (FOTO)
Ljajić: Separatizam nema uporište u Sandžaku
Ljajić, koji je ministar rada i socijalne politike, smatra da je to "najobičnija fraza i propagandni trik", jer Zukorlića ne interesuje Islamska zajednica niti šta se dešava u njoj, "njega zanima osvajanje gole političke vlasti u Sandzaku i ništa više od toga".
On je kazao da se podelama u Islamskoj zajednici šalje loša slika o stanju u Sandžaku, koji se prikazuje nestabilnim krajem i tako odvraća investitore.
Prema njegovim rečima, u Sandžaku ne postoje međuetnički problemi, kriza je čak zbližila ljude, ali postoje problemi kojih ima i u drugim delovima Srbije. To su nezaposlenost, posrnula privreda i mala privreda koja je na izdisaju, kazao je Ljajić.
Ljajić je kazao da je nacionalizam na Balkanu uvek je bio "jeftina roba koja je imala svoje kupce", ističući da to neće pomoći Zukorliću da na ovim izborima ostvari bilo kakav rezultat.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Facebook
















