Izvor: RTS, 15.Apr.2017, 19:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Protesti u Beogradu, trinaesti put
Trinaesti dan zaredom održan je protest građana nezadovoljnih rezultatima predsedničkih izbora.
Demonstranti su se okupili ispred zgrade parlamenta nakon čega su krenuli u šetnju centralnim gradskim ulicama. U tom delu grada saobraćaj je bio zaustavljen.
Agencija Fonet je, pre nego što je počela šetnja, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << javila da su se demonstranti okupili u znatno manjem broju nego prethodnih dana. Učesnici kažu da se protest ne prekida zbog kontinuiteta.
Tokom šetnje, demonstranti su protestovali i ispred zgrade RTS-a.
Oglašavali su se pištaljkama, nosili su nekoliko srpskih zastava i transparente "Protiv terora" i "Vučiću robija".










