Spartak slavio u Novom Pazaru, Pančevci bolji od Radnika

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Maj.2024, 18:33

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas kao gosti Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču petog kola plej-aut grupe Superlige Srbije. Domaćin je imao veliku šansu da povede u 45. minutu, ali Sejduba Suma nije realizovao jedanaesterac.
Pobedu Subotičanima doneo je rezervista Ilija Babić golom u 74. minutu, a asistent je bio Andrej Todoroski.
Oba kluba su već obezbedila opstanak u Superligi Srbije.
U narednom kolu Novi Pazar gostuje Železničaru, dok će Spartak takođe u goste, protiv Radnika.
Podela bodova u Ivanjici i Nišu u petom kolu plej-auta
U petom kolu plej-aut grupe Superlige Srbije, Javor i Voždovac remizirali su danas rezultatom 1:1, dok u susretu između Radničkog...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.