Izvor: HotSport.rs, 13.Maj.2024, 22:46

„DIZELKA“ PREGAZILA RADNIK: Nada za opstanak i dalje postoji i realna je! (VIDEO)

Do kraja sezone ostalo je samo još dva kola! Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 4:0, u petom kolu plej-auta Superlige Srbije. Železničar, poznatiji je opravdao svoj status favorita već u prvom poluvremenu. Prvu prednost ekipi donosi Grgić u 22. minutu, nakon asistencije Jovanovića. Nastavljajući svoju ofanzivu, domaći tim duplira ... Read more
The post „DIZELKA“ PREGAZILA RADNIK: Nada za opstanak i dalje postoji i realna je! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....