Skupština Crne Gore odredila pauzu zbog Kosova

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Okt.2008, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Skupština Crne Gore odredila pauzu zbog Kosova

PODGORICA - Skupština Crne Gore odredila je pauzu na zahtev Srpske liste (SL) zbog konsultacija, a povodom najave da bi crnogorska vlada danas mogla da donese odluku o priznavanju Kosova.

Poslanik SL Goran Danilović rekao je da je, po hitnoj proceduri, na dnevnom redu vlade stavljeno pitanje priznavanja Kosova i zbog toga zatražio pauzu u radu parlamenta.

"Potpuno nam je jasna namera vlasti da se odluka o priznanju Kosova donese u trenutku kada Skupština završi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << rad i da se nakon toga svi ponašamo kao da se ništa nije desilo", naveo je on.

U trenutku kada je tražena pauza na dnevnom redu plenarne debate bio je Izveštaj o radu vrhovnog državnog tužioca za prošlu godinu.

Predsednik Skupštine Ranko Krivokapić je, u međuvremenu, sazvao sednicu Kolegijuma.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.