OFK predstavio Radojičića

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Dec.2015, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OFK predstavio Radojičića

Novi trener fudbalera OFK Beograda Dragan Radojičić rekao je danas da je uveren da može da izbori opstanak u Super ligi, dok su čelnici kluba istakli da do kraja sezone više neće biti promena na klupi.

"Ponosan sam što sam došao u jednu ovakvu sredinu jer znam kakvu tradiciju ima ovaj klub. Neće biti lako.  Ubeđen sam da znanjem i iskustvom mogu da ispunim cilj, opstanak u ligi, a za dalje ćemo videti. Ne volim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da pričam šta će se dešavati posle leta, ali siguran sam da možemo do rezultata i da radimo u budućnosti ako napravimo dobru hemiju", rekao je Radojičić na promociji na Omladinskom stadionu.

On se zahvalio čelnicima OFK-a koji su u njemu prepoznali da može da izbori opstanak sa klubom u Super ligi.

"Igraćemo dobar, agresivan fudbal i neću odstupiti od onoga što je OFK bio decenijama, bez obzira na to što ćemo se boriti za opstanak. Budite sigurni da ću nastaviti da širim krila mladim igračima", rekao je novi trener kluba sa Karaburme.

Radojičić je četvrti trener koji će ove sezone voditi OFK, posle Vladimira Petrovića, Dragoljuba Bekvalca i Miodraga Radanovića.

Sportski direktor kluba Zoran Lončar rekao je da promena na mestu trenera više neće biti ove sezone.

"Nadam se da neće biti, bar ja neću inicirati, pa kako god da bude, a nadam se da će biti najbolje. Mislim da smo pogodili pravu ličnost i da ćemo mu obezbediti uslove da radi kako treba i svojim znanjem pogura ovu ekipu do neke sigurne luke", rekao je Lončar.

On je kazao da je OFK "mnogo lutao" i da klub postavljanjem Radojičića želi da nađe rešenje za duge staze.

"Probali smo sa svim stvarima tokom prvog dela takmičenja, imali smo pehove i sa mladim i sa iskusnim stručnjacima. Igrači ne mogu da imaju kontinuitet. Opredelili smo se za stručnjaka koji izvanredno radi, ima velikih uspeha, dva puta je bio šampion, a ja jako dobro znam šta znači biti šampion bilo gde. Radojičić zna da radi pod pritiskom, kako funkcioniše klub pod velikim opterećenjem", kazao je Lončar.

OFK je posle jesenjeg dela sezone 13. na tabeli Super lige sa 19 bodova, a u nastavku sezone igraće i Kup, gde će se u četvrtfinalu sastati sa Borcem.

Sportski direktor Lončar je istakao da je cilj OFK Beograda opstanak u ligi, da se što bolje prođe u Kupu, kao i afirmacija igrača iz sopstvene škole.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Uprava OFK neće više promene na klupi

Izvor: Beta, 25.Dec.2015

Novi trener fudbalera OFK Beograda Dragan Radojičić rekao je danas da je uveren da može da izbori opstanak u Super ligi, dok su čelnici kluba istakli da do kraja sezone više neće biti promena na klupi."Ponosan sam što sam došao u jednu ovakvu sredinu jer znam kakvu tradiciju ima ovaj klub. Neće...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.