Izvor: Blic, 15.Apr.2025, 21:26

Nastavlja se blokada RTS: Ispred zgrade postavljen video bim, Javni servis opet pozvao studente da odustanu: "Ovo je nasilje" (FOTO, VIDEO)

Studenti u blokadi Beogradskog univerziteta od ponedeljka blokiraju Radio televiziju Srbije u Takovskoj i Aberdarevoj ulici i na Košutnjaku. Studenti u blokadi fakulteta Univerziteta u Novom Sadu istovremeno su započeli blokadu ulaza u zgradu Radio-televizije Vojvodine na Mišeluku koja je trajala jutros do 5.30 sati, kada su, prema pisanju portala RTV, pripadnici Žandarmerije potisnuli studente sa ulaza u zgradu. Međutim, zborovi građana Novog Sada pozvali su na novu blokadu Radio-televizije Vojvodine, a građani su se odazvali.

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.