Izvor: Akter, 25.Okt.2013, 20:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lideri partija s juga o zdravstvu

Zoran Stanković razgovarao danas sa liderima albanskih političkih partija sa juga Srbije o problemima u oblasti zdravstva, kao i o incidentu u Velikom Trnovcu
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Stanković s liderima albanskih partija o zdravstvu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Okt.2013

Predsednik Koordinacionog tela za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđu Zoran Stanković razgovarao je danas sa liderima albanskih političkih partija sa juga Srbije o problemima u oblasti zdravstva, kao i o nemilom događaju koji se nedavno dogodio u Velikom Trnovcu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.