Izvor: S media, 13.Dec.2012, 17:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jerkov: Vučiću, sad kreni na Maju Gojković

Portparol Lige socijaldemokrata Vojvodine Aleksandra Jerkov izjavila je danas da je čudi što se u borbi protiv korupcije "hapse oni koji su politički sukobljeni" sa Srpskom naprednom strankom, ali i da kad je reč o hapšenju Miroslava Miškovića vlada ima podršku "apsolutno svih".

"Ono što me čudi je da se baš uvek nekako podudarilo da su ti koji su uhapšeni i politički sukobljeni >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sa SNS. Nadam se da će se ispostaviti da i među onima koji su politički na istoj strani sa SNS, ima nekoga ko bi mogao dopasti pod udar borbe protiv korupcije", navela je Jerkov.

Prema njenim rečima, predsednica Narodne partije Maja Gojković, koja je nedavno prešla u SNS, je žena za koju se vezuje afera koju je Evropski parlament svrstao u pet najvećih u Srbiji u prethodnim godinama, a to je privatizacija ATP Vojvodine.

"Eto divne prilike (prvom potpredsedniku vlade Aleksandru) Vučiću da pokaže da nije i politički inspirisana njegova borba protiv korupcije", rekla je Jerkov i izrazila nadu da će dosadašnja hapšenja imati sudski epilog.

"Borba protiv korupcije konkretno kada je u pitanju hapšenje Miroslava Miškovića jeste nešto pozitivno i mislim da u tom segmentu svog rada ova vlada ima podršku apsolutno svih, ne samo političkih činilaca nego i svih činilaca u javnom životu", navela je Jerkov.

(Tanjug/ B92)

FOTO: LSV

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.