HERMAN VAN ROMPEJ STIGAO U BEOGRAD

Izvor: Kurir, 05.Jul.2010, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HERMAN VAN ROMPEJ STIGAO U BEOGRAD

BEOGRAD - Predsednik Evropskog saveta Herman van Rompej stigao je u prvu posetu Srbiji u okviru turneje po regionu tokom koje će potvrditi evropsku perspektivu Zapadnog Balkana.

Ssatanak Van Rompeja i predsednika Srbije Borisa Tadića počeo je u 12.45  u Palati Srbija.

 "Dolazim na Zapadni Balkan da potvrdim da stabilnost i evropska integracija Zapadnog Balkana ostaju od ključnog značaja za >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Evropsku uniju. To će biti moja poruka predsedniku Tadiću", rekao je Van Rompej najavljujući posetu.

To je prva zvanična poseta predsednika Van Rompeja Beogradu od kada je u decembru 2009. stupio na dužnost.

Predsednik Evropskog saveta će pre Beograda posetiti Ljubljanu i Zagreb, a u utorak Prištinu.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Predsednik Evropskog saveta stigao u prvu posetu Srbiji.

Izvor: TV Avala, 05.Jul.2010

Evropska integracija Zapadnog Balkana od ključnog značaja za uniju, kaže van Rompej.

Nastavak na TV Avala...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.