Izvor: Radio 021, 06.Avg.2020, 09:39

Novosti: Brnabić ima najveće šanse da bude premijerka, u užem krugu i Vučević

Najveće šanse za premijersku fotelju i dalje ima aktuelna predsednica Vlade Ana Brnabić, pišu Novosti i dodaju da je, uz nju, kabinetu u Nemanjinoj 11 blizu i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević.

Kako "Novosti" saznaju u vrhu SNS, predsednik te stranke Aleksandar Vučić, kao mogućeg premijera, razmatra i ministra poljoprivrede Branislava Nedimovića, ali su njegove šanse da u narednom mandatu upravlja Vladom ipak manje nego Brnabićeve i Vučevića.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 <<
Kao kandidat za prvog čoveka Vlade pominje se i ministar finansija Siniša Mali, mada je izvesnije da će on, kao Vučićev čovek od poverenja, ostati na poziciji koju trenutno obavlja, a koju lider SNS smatra jednom od ključnih u ostvarivanju planova koje je zacrtao, pišu Novosti.

Podsetimo da je Ana Brnabić pre nekoliko dana izjavila da je ona jedan od dva kandidata za mesto predsednika Vlade, a da je druga osoba fenomenalna osoba, ali nije otkrila ko je u pitanju.

"Iza tog drugog kandidata bih stala u svakom trenutku. Odlična je, fenomenalna osoba, da li je čovek ili žena nije važno, u svakom trenutku bih stala iza te osobe da joj pomognem", rekla je tada Brnabić.

Autor: Novosti, Pink

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...






Povezane vesti

Vučević i Brnabićeva u užem krugu za mandatara?

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Avg.2020

Najveće šanse za premijersku fotelju i dalje ima aktuelna predsednica Vlade Ana Brnabić, pišu Novosti i dodaju da je, uz nju, kabinetu u Nemanjinoj 11 blizu i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević...Kako Novosti saznaju u vrhu SNS, predsednik te stranke Aleksandar Vučić, kao mogućeg premijera,...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.