Na prodaju imovina PIK Niš za oko 54 miliona dinara

Izvor: JužneVesti.com, 07.Feb.2022, 11:13

Na prodaju imovina "PIK" Niš za oko 54 miliona dinara

Zgrade prehrambene industrije i proizvodnje pića, kao i poslovni objekti i jedna kuća, koji su imovina nekadašnje niške kompanije "PIK", stavljeni su na prodaju, koju je oglasila Agencija za licenciranje stečajnih upravnika, a ukupna početna cena je nešto veća od 54 miliona dinara.

Nekretnine su razvrstane u 6 odvojenih prodaja, a najvišu početnu cenu od oko 28,2 miliona dinara ima stambeno poslovna zgrada >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << na Obilićevom vencu.

Zadružni dom u Gornjem Matejevcu kod Niša ponuđen je za oko 9,8 miliona dinara, a tu je i nekoliko objekata u katastarskoj opštini Ćele kula po ceni od oko 8 miliona dinara.

Početna cena zgrada prehrambene industrije u Knez Selu je 7,3 miliona, a cena kuće u tom mestu je 176.135 dinara. Prodavnica u Donjoj Vrežini je ponuđena za oko pola miliona dinara.

Imovina se kupuje u viđenom stanju, a može se razgledati nakon otkupa prodajne dokumentacije svakog radnog dana u periodu od 10 do 15 sati, a najkasnije do 1.3.2022. godine (uz prethodnu najavu povereniku stečajnog upravnika) - piše u oglasu.

Dodaju i da je javno nadmetanje zakazano za 8. mart u 11 satiu Agenciji za licenciranje stečajnih upravnika u Beogradu.

Nastavak na JužneVesti.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.