Izvor: Danas, 02.Maj.2022, 22:07

Plenković: Milanović proruskim stavovima čini štetu Hrvatskoj i Hrvatima u BiH

Premijer Hrvatske Andrej Plenković je danas optužio predsednika te države Zorana Milanovića da zagovaranjem blokade pristupa Švedske i Finske NATO-u dok se ne promeni izborni zakon u BiH zastupa proruske stavove i da čini štetu Hrvatskoj na medjunarodnom planu i Hrvatima u BiH.
Pogledaj vesti o: NATO

Nastavak na Danas...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nemački poslanik: Milanović nanosi veliku štetu Hrvatskoj

Izvor: Deutsche Welle, 03.Maj.2022, 08:04

Poslanik nemačkog CDU Mihael Brand u intervjuu za DW kritikuje politiku Hrvatske prema BiH. On je predsednika Zorana Milanovića nedavno nazvao „ekstremističkim ultranacionalistom“. Milanović je uzvratio – uvredama.

Nastavak na Deutsche Welle...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.