Borko Stefanović manekeniše za NATO

Izvor: Kurir, 22.Sep.2012, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Borko Stefanović manekeniše za NATO

Borislav Stefanović osvanuo u biltenu poznatog vojnog saveza

BEOGRAD - Sliku svoju ljubim.

Borislav Stefanović, nekadašnji šef pregovaračkog tima Beograda i Prištine, pojavio se u biltenu NATO ni kriv ni dužan. Naime, Stefanovićeva slika na kojoj se zdravi s jednim vojnikom na Kosovu osvanula je uz tekst o saradnji vojnika NATO i civila na KiM.

- Znam koja je to slika. Snimljena >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je prošle godine, reč je o kurtoaznom pozdravu, rukovanje s vojnikom KFOR. Iznenađen sam otkud moja slika tu, stavljena je bez mog odobrenja. Niko me nije pitao - kaže Stefanović. Dodaje da je njegov stav o NATO poznat - Srbija treba da ostane vojno neutralna.

(K. B.)

zoom

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.