Izvor: Kurir, 07.Mar.2011, 23:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RIK POTVRDIO MANDAT MLAĐANU DINKIĆU
BEOGRAD - Republička izborna komisija dodelila je u ponedeljak veče poslanički mandat Mlađanu Dinkiću iz G17 plus.
Dinkić će u Skupštini zameniti poslanika G17 plus Savu Čojčića, koji je prošle nedelje podneo ostavku.
Skupština Srbije je na predlog Administrativnog odbora konstatovala prestanak mandata Čojčiću.
Pošto je Republička izborna komisija dodelila poslanički mandat >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Dinkiću, o tome treba da se izjasni Administrativni odbor koji Skupštini predlaže potvrđivanje mandata novom poslaniku.
Dinkić je ranije rekao da će u Skupštini biti šef poslaničke grupe G17 plus koja bi, kako je najavio, ubuduće trebalo da se zove Ujedinjeni regioni Srbije.
Pogledaj vesti o: Mlađan Dinkić









