Izvor: Vesti-online.com, 01.Okt.2010, 12:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Treba ukinuti Bosnu, jebala vas ona"
Tokom predizborne kampanje za izbore u Bosni i Hercegovini koji se održavaju za dva dana premijer Republike Srpske Milorad Dodik je posetio i Mrkonjić Grad. Vidno raspoložen Dodik je sa narodom razgovarao jednostavno, da ga svi razumeju, a sve ih je oduševio kada je rekao: "Treba ukinuti Bosnu jebala vas ona"!
Tokom četiri minuta govora, koliko je prikazano na snimku, Dodik je desetak puta izgovorio varijacije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << psovke "jebote", spomenuo je i neke "govnare", a narod se svemu tome slatko smejao i tapšao.
Poenta ovakvog Dodikovog obraćanja biračima bila je da im što plastičnije objasni gde se RS nalazila 2005. godine, a gde sada i ko su mu politički protivnici koji žele da se vrate na vlast.
Nastavak na Vesti-online.com...
Dodik: Bosnu treba ukinuti, jeb... vas ona(video)
Izvor: SrbijaNet.rs, 02.Okt.2010, 02:04
Premijer Republike Srpske, Milorad Dodik, posetio je tokom predizborne kampanje Mrkonjić Grad, gde je okupljenom narodu govorio o onome što je Srpska postigla od 2005. godine. Dva dana pred izbore u BiH, Dodik je poručio ’Treba ukinuti Bosnu, jeb.. vas ona!’, što je











