SRBIMA NISU NEPRIJATELJI NI BOŠNJACI, NI HRVATI Dodik otkrio koja zemlja nikad neće prestati da radi protiv Srba

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Jun.2022, 15:51

"SRBIMA NISU NEPRIJATELJI NI BOŠNJACI, NI HRVATI" Dodik otkrio koja zemlja nikad neće prestati da radi protiv Srba

Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, danas je u toku svog obraćanja na obeležavanju krsne slave Vojske RS u Gomionici, pomenuo koja je zemlja najveći neprijatelj Srba i srpske države.

Dodik je istakao da Srbima nisu neprijatelji ni Bošnjaci ni Hrvati, ali je najveći neprijatelj Velika Britanija koja je uvek bila protiv Srba i da nikada neće prestati da radi protiv Srba.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
BiH je propala zemlja, ona nije naš garant za slobodu, što duže bude trajala to je sve veća opasnost za Srbe koji moraju ostati oko ideje Republike Srpske i sve ide ka tome da se BiH uruši sama od sebe – zaključio je Dodik.

BONUS VIDEO: Stravične scene: Iscureo gas u Jordanu - povređeno više od 100 osoba

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.