Izvor: Nezavisne Novine, 21.Avg.2015, 14:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počeo sastanak Dodik - Čović u Mostaru
Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske i lider SNSD sastao se u Mostaru sa Draganom Čovićem, predsjedavajućim Predsjedništva BiH i liderom HDZ BiH, prenjele su agencije.
Dodik je ranije rekao da će sa Čovićem razgovarati o svim aktuelnim temama u BiH, ali da SNSD nije zainteresovan da ulazi u vladajuću strukturu na nivou Bosne i Hercegovine, samo da bi popunio mjesta.
Predsjedavajući Predsjedništva BiH za septembar je najavio rekonstrukciju Vlade >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Federacije BiH, ali nije otklonio mogućnost da ona i dalje bude manjinska, uz tijesnu podršku u Parlamentu.
On je naglasio da će sastanak sa Dodikom iskoristiti za jačanje prijateljskih i korektnih odnosa pred predstojeće važne reforme.
Nastavak na Nezavisne Novine...















