Otkazan radni ručak lidera BiH u Mostaru

Izvor: N1 televizija, 26.Jul.2017, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otkazan radni ručak lidera BiH u Mostaru

Planirani radni ručak predsedavajućeg Predsedništva BiH Dragana Čovića i članova Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića i Mladena Ivanića, Milorada Dodika i Fahrudina Radončića u Mostaru je otkazan.

Sastanak se, kako je navedeno, otkazuje "zbog nemogućnosti dolaska određenog broja učesnika.

"Bio sam spreman doći na sastanak u Mostar jer svaku komunikaciju smatram korisnom. BiH se mesecima >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << nalazi u krizi, nije rešeno pitanje o Transportnoj zajednici, postoje zahtevi EU da se ponovo razmatra Zakon o akcizama. Puno je otvorenih pitanja i svaki razgovor za mene je bio koristan", rekao je Mladen Ivanić za N1.

Ivanić je kazao šta smatra da je ključni problem.

"Opet se pokazalo da je ključni problem ogromna politička podela unutar bošnjačkog političkog tela, nepoverenje među bošnjačkim političkim liderima i dodatna komplikacija zbog odnosa oko Izbornog zakona sa predstavnicima hrvatskog naroda. Umesto dobrog ambijenta koji se trebao praviti na sastanku, nakon otkazivanja imat ćemo nastavak političke krize. Mislim da je pokušaj Dragana Čovića bio korektan", izjavio je Ivanić.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.