Izvor: Blic, 14.Mar.2025, 17:33

"OVO JE NAPAD NA SRBIJU" Dodik povodom odlaganja sednice Skupštine Srbije na kojoj je trebalo da bude gost: Naši neprijatelji su to sprečili

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik oglasio se povodom odlaganja najavljene sednice Skupštine Srbije, a na kojoj je sutra trebalo da govori, i ocenio da su to "sprečili oni koji se boje srpskog jedinstva".

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.