Izvor: Press, 01.Apr.2010, 00:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nož u leđa Srpskoj!
Usvajanje Deklaracije o osudi zločina u Srebrenici je nepotreban i štetan potez Skupštine Srbije, koji će Bošnjaci i međunarodni krugovi koristiti kao navodni krunski dokaz genocidnosti Srpske i svih Srba, tvrde zvaničnici u RS
Usvajanjem Deklaracije o osudi zločina u Srebrenici Skupština Srbije navukla je Srpskoj omču kolektivne krivice i zabila joj nož u leđa, tvrde političari i nevladine organizacije u Republici Srpskoj.
Premijer RS Milorad Dodik, koji je pre usvajanja Deklaracije...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















