Milorada Dodika  napao prolaznik u Sarajevu! (VIDEO)

Izvor: S media, 16.Sep.2011, 11:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milorada Dodika napao prolaznik u Sarajevu! (VIDEO)

Neprijatnu situaciju doživeo je predsednik Republike Srpske kada ga je juče u Sarajevu verbalno napao jedan građanin, dobacivši mu da je RS genocidna tvorevina. Obezbeđenje je ubrzo udaljilo osobu koja je izazvala incident.

Predsednika Republike Srpske Milorada Dodika isprovocirao je građanin koji mu je pri izlasku iz zgrade sedišta SDP BiH u Sarajevu dobacio kako je Republika Srpska >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << takozvana.

I kamere su zabeležile prolaznika Ramu Mehmedovića koji je Dodiku rekao da je RS takozvana i da je on predsednik genocidne tvorevine.

Uspeo se da se ubaci među novinare koji su dočekali čelnika RS, međutim, obezbeđenje ga je brzo udaljilo.

Dodik: Nećemo na silu u Evropu

Dodik: Turci rade protiv Srba

RS zahteva četiri mesta u Savetu ministara

Na pitanje novinara kako se oseća posle ovog incidenta, Dodik je rekao da su sve i sami videli.



"Ovo se ne bi moglo desiti u Banjaluci bilo kojem političaru. On omalovažava Republiku i pokušava da isprovocira. Da li mislite da je ovo u redu, da ja dođem u Sarajevo i da me neko maltretira? Da zove RS 'takozvanom'? Nije takozvana. Ona je Republika, mi je volimo i živimo za nju. Ja imam čak i razumevanja da je on ne voli, ali ne može meni doći ovde i to govoriti"
, rekao je Dodik.

(jutarnji)
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.