Dodik uputio telegram saučešća Arsovićima

Izvor: Nezavisne Novine, 13.Apr.2015, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik uputio telegram saučešća Arsovićima

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik uputio je danas telegram saučešća porodici preminulog Marka Arsovića, saopšteno je iz kabineta predsjednika Srpske.

"Sa žaljenjem sam primio tužnu vijest o smrti Marka Arsovića. Saosjećajući u bolu koji vas je zadesio, upućujem vam izraze mog najdubljeg saučešća", navedeno je u telegramu.

Jedan od utemeljivača pravosudnog sistema Republike Srpske i bivši ministar pravosuđa Marko Arsović sahranjen je danas na groblju Sveti Pantelija u Banjaluci.

Arsović je preminuo juče u 78. godini u Banjaluci.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.