Dodik sa gubernatorom Sankt Peterburga

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Sep.2018, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik sa gubernatorom Sankt Peterburga

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik sastao se danas u Banjaluci sa gubernatorom Sankt Peterburga, Georgijem Poltavčenkom.

Kako je najavljeno, Dodik i Poltavčenko će se nakon sastanka obratiti novinarima.

Poltavčenku će biti uručen Orden Republike Srpske na lenti za naročite zasluge u razvijanju i učvršćivanju privredne saradnje i političkih odnosa Srpske i Rusije.

Sastanku u Palati Republike prisustvuju premijerka Srpske Željka Cvijanović, ambasador Rusije u BiH Petar Ivancov, šef Predstavništva Srpske u Moskvi Duško Perović i gradonačelnik Banjaluke Igro Radojičić, prenela je RTRS.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.