Izvor: Nezavisne Novine, 05.Apr.2018, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik podržao EYOF 2019.

Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske, razgovarao je danas u Banjaluci sa predsjednikom Evropskog olimpijskog komiteta Janezom Kocijančićem, predsjednikom OK Srbije Božidarom Maljkovicem, predsjednikom Hrvatskog olimpijskog odbora Zlatkom Matešom, Marjanom Kvesićem predsjednikom OK BiH i Sinišom Kisićem, potpredsjednikom OK BiH o organizaciji Evropskog olimpijskog festivala mladih (EYOF) koji će biti održan naredne >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << godine u Sarajevu i Istočnom Sarajevu.

Dodik je dao punu podršku ovom projektu i izrazio nadu da će održavanje velikog sportskog događaja biti od velike važnosti za RS i BiH.

Učesnici ovog sastanka su izrazili zahvalnost predsjedniku RS na podršci s ciljem bolje pripreme Evropskog olimpijskog festvala mladih 2019. i istakli da je veliki uspjeh sportista sa ovih prostora to što nikada nisu prestali podržavati jedni druge.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.