Dodik čestitao Pashu

Izvor: Cafe.ba, 03.Apr.2015, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik čestitao Pashu

BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je jevrejskim opštinama i svim Jevrejima u Republici Srpskoj i BiH veliki jevrejski praznik Pashu, sa željom da praznične dane provedu u miru, zdravlju, sreći i radosti.

"Povodom nastupajućeg praznika, upućujem vam srdačne čestitke, sa željom da praznične dane provedete u krugu svojih porodica u miru, zdravlju, sreći i radosti, u duhu tradicije praznovanja najvećeg jevrejskog praznika", navodi se u čestitki predsjednika Srpske.

Jevreji večeras počinju obilježavanje svog velikog praznika Pashe /Pesaha/, kojim se slavi oslobađanje iz egipatskog ropstva.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik

Nastavak na Cafe.ba...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Cafe.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Cafe.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.