
Izvor: Nezavisne Novine, 12.Maj.2019, 17:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dodik: O kakvoj BiH govorimo ako simboli RS u njoj nisu prihvatljivi
BANJALUKA - Srpski član i predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas Srni da je uniforma Vojske Republike Srpske dio tradicije, a oznake koje se nalaze na njoj su i na uniformama pripadnika Trećeg pješadijskog (Republika Srpska)puka.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Dodik odgovorio Komšiću: O kakvim Oružanim snagama BiH govorimo ako simboli Srpske u njoj nisu prihvatljivi
Izvor: Blic, 12.Maj.2019
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je uniforma Vojske Republike Srpske deo tradicije, a oznake koje se nalaze na njoj su i na uniformama pripadnika Trećeg pešadijskog – Republika Srpska puka.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.