Dodik: Hvala Rusiji!

Izvor: Vesti-online.com, 24.Jan.2017, 16:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dodik: Hvala Rusiji!

Predsednik Republike Srpske Milorad razgovarao je u utorrak u Banjaluci sa ambasadorom Ruske Federacije u BiH Petrom Ivancovim i tom prilikom zahvalio Rusiji na "principijelnom stavu i osudi nepravednih i tendencioznih sankcija SAD".

Dodik je ponovio da ostaje privržen Dejtonskom sporazumu i naglasio da je dobio sankcije od bivše administracije SAD-a jer nije hteo, kako je saopšteno, trgovati interesima RS-a.

Na sastanku je bilo reči i o daljnjem unapređenju odnosa Ruske Federacije i Republike Srpske, te zajedničkim dogovorenim projektima, prenele su agencije.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Dodik zahvalio Rusiji na osudi nepravednih sankcija SAD

Izvor: BKTV News, 24.Jan.2017

Predsednik Republike Srpske Milorad razgovarao je danas u Banjaluci sa ambasadorom Ruske Federacije u BiH Petrom Ivancovim i tom prilikom zahvalio Rusiji na "principijelnom stavu i osudi nepravednih i tendencioznih sankcija SAD"...Dodik je ponovio da ostaje privržen Dejtonskom sporazumu i naglasio da...

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.