Izvor: Vesti-online.com, 24.Jan.2017, 16:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dodik: Hvala Rusiji!
Predsednik Republike Srpske Milorad razgovarao je u utorrak u Banjaluci sa ambasadorom Ruske Federacije u BiH Petrom Ivancovim i tom prilikom zahvalio Rusiji na "principijelnom stavu i osudi nepravednih i tendencioznih sankcija SAD".
Dodik je ponovio da ostaje privržen Dejtonskom sporazumu i naglasio da je dobio sankcije od bivše administracije SAD-a jer nije hteo, kako je saopšteno, trgovati interesima RS-a.
Na sastanku je bilo reči i o daljnjem unapređenju odnosa Ruske Federacije i Republike Srpske, te zajedničkim dogovorenim projektima, prenele su agencije.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik
Nastavak na Vesti-online.com...
Dodik zahvalio Rusiji na osudi nepravednih sankcija SAD
Izvor: BKTV News, 24.Jan.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad razgovarao je danas u Banjaluci sa ambasadorom Ruske Federacije u BiH Petrom Ivancovim i tom prilikom zahvalio Rusiji na "principijelnom stavu i osudi nepravednih i tendencioznih sankcija SAD"...Dodik je ponovio da ostaje privržen Dejtonskom sporazumu i naglasio da...








