Izvor: RSplaneta.com, 21.Maj.2012, 11:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dobri odnosi sa Miloradom Dodikom
Predsjednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić, koji je prema preliminarnim rezultatima pobijedio na predsjedničkim izborima u Srbiji, izjavio je da će imati dobre odnose sa predsjednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom. "Svako od njih predstavlja svoju državu i narod.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik, Tomislav Nikolić
Povezane vesti
Nikolić poručio: Imaću dobre odnose sa Dodikom
Izvor: Nezavisne Novine, 21.Maj.2012
BEOGRAD - Novoizabrani predsjednik Srbije Tomislav Nikolić je poručio da će imati dobre odnose sa predsjednicima svih država u regionu i najavio da će posjetiti Moskvu, Brisel i Vašington.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RSplaneta.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RSplaneta.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












